.

EuroActive Брендот Land Rover Range Rover L322 2003-2005 Вистински Кал Размавта Сет на 4

EuroActive Брендот Land Rover Range Rover L322 2003-2005 Вистински Кал Размавта Сет на 4

DEN 2013.60

Тековен
Во магацинот.

НОВИ Вистински Land Rover Делови - Кал Размавта Сет од 4. За Range Rover (L322).Модел Години 2003-2005. Ова е комплетен вистински четири парче сет на Кал Клапи за 2003-2005 Land Rover Range Rover.Овие се тешки гумени украсениот кал клапи, кои ги задржи сите ѓубре далеку од вашиот тркала.Тие навистина не "размавта", всушност, како тие се прилично цврсти и тие изгледаат одлично, премногу.

Параметри на производот