.

TOFINE Работи Половината Пакет iPhone 7 8 12 Плус 6s 6 5 X Колега Серија Андроид Samsung Лесни Отпорни на Вода, Вежбање,Тркач Спортски & Фитнес Лесни, Трајни Спортска Торба 2L Возрас

TOFINE Работи Половината Пакет iPhone 7 8 12 Плус 6s 6 5 X Колега Серија Андроид Samsung Лесни Отпорни на Вода,

DEN 283.20

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Водоотпорен најлон ткаенина,Тоа е одлична изработка.Со добар квалитет.Обемот на половината обемот:70~112 CM=27.56~45 Инчи,Појас ширина : 3.8 CM=1.5 инчи.Половината пакет : Ултра-светлина.Ултра-издржливи.Ултра-прекрасно.Тоа е совршен за ден-за-ден употреба или повремени патување.Топ fastener : YNS ; Патент : SBS.Tofine ви дава добар шопинг искуство.Ултра-светлина.Ултра-издржливи.Ултра-прекрасно.Торба е совршен за ден-за-ден употреба или повремени патување, и одличен подарок за секого.Издржливи Половината Пак Лесни,само за 0.21 KG/еез, водоотпорен мала ТЕЖИНА и ПРОСТРАНА Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, образование, логорување и шопинг.УДОБНО И ЛЕСНО ДА се НОСАТ 16+ Години Искуство го прави Повеќето Удобно Рамо Ремени.Лесно да се Прилагоди на должината и заклучување на цврсто.Нашата Гаранција Да Сте 100% задоволни со купувањето на TOFINE packable ранец, ги споделите со нас и ние ќе рефундирање на вашите целиот куповната цена..без прашања праша!.

Параметри на производот