.

Нова Ера Супермен Црн Оклоп Правда Лигата 39Thirty Опремени Шапка

Нова Ера Супермен Црн Оклоп Правда Лигата 39Thirty Опремени Шапка

DEN 1184.16

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Spandex.Опремени затворање.Официјално лиценцирани DC Comics стока.Новата Ера на логото одмор на шапка е на десната страна.Супермен логото во сребро, со црн оклоп позадина.Правда Лигата Значка stitched на грбот.Удобно и дише материјал.Во 1993 година, Супермен умре.Подоцна таа година, Супермен вратени.Нашите Супермен Црн Оклоп Правда Лигата 39 Thirty Опремени Шапка е врз основа на Супермен костим пост-смрт : црна варијанта на Супермен одговараат украсена во негово време во регенерација на матрица, а Kryptonian комората кои се спротивни на претходно смртоносни ефекти на неговиот долготраен удар-ем-up со судниот ден.Во филмот Правда Лигата, се чини дека Супермен е cinematic воскресението ќе паралелно хит стрип приказна, со оглед тој се враќа во елегантен црн костим наскоро по многу напната борба со судниот ден.Изработена од 95% полиестер и 5% spandex, овој ЕКСКЛУЗИВЕН Супермен капа од Новата Ера карактеристики на Супермен cinematic "S"-симбол донел во воскресна, сребрен вез тоа е слоевит над печатени мрежа личи на Супермен туѓо outwear.Законот?Тоа е криви, со долната страна покажување на gorgeously што може да се види сребрена "S".Еј!Она што е на грбот??А воскресна "Л" лого.Официјалниот Нова Ера налепница?Тоа е во право, таму, се одмара убедливо на врвот на криви сметка.

Параметри на производот