.

Skal - норвешка Овации - Пивце Чаша за Пиво - Симпатична Шведска и Норвешка Тематските Подароци или Партија Оркестарот за Жените - 16 Оз

Skal - норвешка Овации - Пивце Чаша за Пиво - Симпатична Шведска и Норвешка Тематските Подароци или Партија

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Skal = Овации во норвешка.Ладно пиво подарок за тост и го прослават со вашиот Скандинавските најдобри пријатели од Норвешка, Шведска и Данска кои сакаат пиење øl!.Бар Квалитет на Пивце Очила - 16 оз пивце стакло со тешки пондерирана дното направени во САД соодветен за hoppy ипа, освежување pilsner, или вкусни занает витко.Гравирани дизајн (не печатени) - текстот е изработен од страна на рака, во Колорадо и никогаш нема да носат надвор.Поединечно подарок заградени очила дизајниран за да се обезбеди безбедно испорака.Машина за миење садови безбедно!Одлично за секојдневна употреба.Убаво врежани пивце очила со норвешката збор за "Cheers" направи фантастични подароци за љубителите на норвешката & шведската култура!Ова око фаќање дизајн е прецизно гравирани (не печатени) во стаклото, така што тоа никогаш не носи надвор.Оваа пивце стакло го прави за голем дар под 20 долари!Ова не е евтина новина замолчени подарок.Ова е со висок квалитет, машина за миење садови-безбедно стакло кој е совршен за употреба како вашата дневна чаша за пиво.Нашиот потпис техника се остава матирано ефект што паѓа светлина со софистицирани трепет.Секоја буква е изработен од страна на квалификувани занаетчии во нашата мала продавница во Северниот дел на Колорадо.

Параметри на производот