.

Бебе Девојка Облека, Цвет Качулка Sweatshirt&Панталона со Headband, Деца Девојки Есен Зима Облека на Облека Сет

Бебе Девојка Облека, Цвет Качулка Sweatshirt&Панталона со Headband, Деца Девојки Есен Зима Облека на Облека

DEN 148.08

Тековен
Во магацинот.

100% Памук. ❀[Материјал] : Направена од памук ткаенини, удобно и топло.Совршен есен, зима и пролет деца и бебе бебе девојка облека. ❀[Симпатична Стил] : Симпатична бебе девојка флорални долг ракав качулка + панталона s+ headband. ❀[Големината] : Ова бебе девојка облека поставите погоден за бебе на новороденче, 0-6 месеци, 6-9 месеци 9-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци,2-3 Т. ❀[Настани] : Најдобар подарок за бебето туш, роденден, фестивал и празници.Покрај тоа, тоа е совршен за секојдневно се повлечеме и фотографија пука. ❀[Услуга ] : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме слободно да ни каже.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Параметри на производот