.

Под Оклоп Мажите е Обвинет Toccoa 3 Патики

Под Оклоп Мажите е Обвинет Toccoa 3 Патики

DEN 1616.88

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Горниот дел ги комбинира лесни, дише мрежа со синтетички облоги за издржливост & поддршка.Делукс пена, двоен слој удобност sockliner форми на ногата за обичај се вклопуваат.Обвинет Амортизирање midsole е поцврста во петицата & помек во forefoot за поддршка и утеха.Висок триење гума влечење outsole шема за зголемена издржливост & зафат излезе на патека.Anatomically поставени flex жлебови нудат соодветна флексибилност во клучните области.

Параметри на производот