.

Yeslestm Коса 24 Инчен 4x4 Чипка Затворање Перики Лабава Длабоко Бран Човечка Коса, Перики 10A Бразилецот Богородица
Оценката:

Ви благодариме за вашата поддршка и совети, сметам дека можеме да го подобриме.Боја на коса: Природна б�

DEN 3815.52
Rendaa Човечка Коса, Перики за Бели Жени Мешавина Здрава Синтетички Перики 130% Густина Долго Бран Русокоса
Оценката:

ГУБЕЊЕ на МАТЕРИЈАЛ : 22 инчен 10 A Одделение Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики Меша со Висок Квал

DEN 2013.60
KLHHG Мода Европски и Американски Дами Коса Шапка Еден Црвено, Плетени Капа Перика Долга Кадрава Злато Перика
Оценката:

Косата е мазна, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Вна

DEN 6254.88
Outre Целосна Перика Wigpop Отпорни на Топлина Влакна Висока Tex Безбедно До 400F YADIRA (2)
Оценката:

Голема Вредност.Подготвени да се Носат & Go.Палетата на Тренди Бои & Стилови.ТоплинаСтил Пријателски.Боја

DEN 701.52
Lexqui 36 Целосна Чипка Пред Кутија Плетенка Перики Cornrow Извртени Синтетички Чипка Главата на Темно Кафеава
Оценката:

Ова е тренди и модерен коса, која го покажува вашиот шарм и се прави да изгледа како кралица.Нашата рака �

DEN 3839.76
FalaFala 13x4 Проѕирна Чипка Фронтален Перика Директно Боб Перики Човечка Коса 180 Густина на Бразилскиот Богородица
Оценката:

Секое барање pls се чувствуваат слободни да контакт.Строго се провери квалитетот на производот за да се о

DEN 2229.60
HAIRCUBE Русокоса Перика за Жените Синтетички Влакна Русокоса Перика со Кафеава Корен од Средна Должина Перика
Оценката:

【Опис на производот】Русокоса перики, природни косата, да ви донесе повеќе доверба и шарм!носи тоа ќе на

DEN 647.76
Пакет - 5 предмети: Прилично ве Молам! Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка, 2oz Патување Големина
Оценката:

25" Страни : 9.Стилот тоа вашиот начин и вие ќе бидете на вашиот начин!КАКО ДА СТИЛОТ : Подготвени да се носа

DEN 11207.76
КООРДИНАТОР Директно Чипка Пред Перика HD Чипка Пред Човечка Коса Перика за Жените Проѕирна Чипка Затворање
Оценката:

Измена : висок квалитет на човечка коса, права или кадрава.Лесен за Инсталација, Лесно да ги тргнеме, Пов�

DEN 4081.68
Ombre Чипка Пред Перика Човечка Коса Пред Извлечен Тело Бран Чипка Пред Перика Обоени 150% Густина Нагласи Русокоса
Оценката:

Телото бран фронтален перика материјал : тие се бразилецот богородица коса 100% човечка коса перика,нашит

DEN 3072.00
AneShe Аниме Cosplay Перики Црвено и Црно за Жените Долга Кадрава Коса, Перики Лолита Стил Перики (Црвена+Црна)
Оценката:

Коса Должина : Околу 27.5" (70cm).Материјал : Kanekalon синтетички влакна, што е направен од високотемпературни жи�

DEN 381.12
USEXY Директно Чипка Пред Перики Човечка Коса За Црни Жени 13X4 Чипка Пред Перики Човечка Коса 150% Густина
Оценката:

Лесно да се поврзе со вашиот тон.Без пролевање, не метежот; жив и одржува кадрици добро, природен и здрав.

DEN 2111.76
1B/30 Ombre Боја Откачен Директно 360 Човечка Коса Чипка Перики Пред Извлечен Со Избелени Јазли 9a Бразилецот
Оценката:

HD Проѕирна Чипка, Одговара на Сите Кожи.Не четка 6 Треба косата да се исуши природно.Не го изложувајте на

DEN 6863.76
JJKFQ Модни Дами Коса Шапка Една Црна Плетени Капа Перика Долга Права Златна Тебе Шапка Перика Еден
Оценката:

Косата е мазна, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Вна

DEN 10391.76
Галина е-Убавина Долго Русокоса Перика за Жените - Кадрава Брановидна Русокоса/Ѓумбир со Нагласи Синтетички
Оценката:

ние веруваме дека длабоко во светот на доброто, каде се добро облечени(особено нашата коса) доведува до �

DEN 839.76
Долгата Брановидна Перики со Удира Браун Перики за Жените, Отпорни на Топлина Бран Синтетички Перики за Дневно/Партија/Cosplay
Оценката:

EMMOR се посвети на созд comfortalbe секојдневна употреба перика.Таа има два ремени кој може да се приспособи за

DEN 527.76
Karis Синтетички Перика Со Тони на Беверли (Топлина)
Оценката:

Elura Blend : Тони на Беверли е ексклузивни комерцијален мешавина на Kanekalon modacrylic влакна.Мерења : Bang 4.5" 6,5", Напв

DEN 9482.40
Русокоса Перики Човечка Долга Коса Чипка Фронтален 13X4 Директно 613 Чипка Пред Перика Човечка Коса со 13x4x1
Оценката:

Премиум Материјал : 613 Русокоса Човечка Коса, Перики 13x4x1 т дел перика со 13x4 613 Чипка Пред Перика Човечка К�

DEN 6576.00
Winnerlink Краток Директно Синтетички Влакна - Црна Боб Перика со Удира Природни Glueless Косата со Дише Нето
Оценката:

Спецификација : Сосема нов, Висока quality Material : висока температура silk Hairnet : Заедничка ослободувањето subnet Le

DEN 333.60
Newa Коса 13x6 Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Краток Чипка Фронтален Перика со Бебе Коса Кадрава
Оценката:

може да се Раздели на секаде.Густина и Должина : 150% и 1014 инч.5 инчен), Лепак помалку капа со 4 чешли и ремени

DEN 2856.00
Maxine Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Жените Тело Бран 13x6 Транспарентен Фронтален Перика 150% Denisty
Оценката:

Квалитет : 10 A Висок Квалитет Човечка Коса Чипка Пред Перики, Мека и Мазна Тело Бран на Косата Може да бид�

DEN 5999.76
Beautyself Сребро Сив Костим Перики за Жените ноќта на Вештерките Кадрава Долга Брановидна Мода Cosplay Ombre
Оценката:

Земете перика надвор од пакетот,малку се тресат тоа да се ослободам од стандардниот стил,да се справат с

DEN 527.76
PDGJG Празник Перики Розова Тебе Долга Кадрава Коса Перика Дами Cosplay Перика Постави Висока Температура Жица
Оценката:

Сомот Удобност Перика Зафат Бенд.Природни синтетички влакна : текстура на Косата е добар, мека на допир,

DEN 7409.76
Долго Вода Бран Стил Omber Нагласи 1B 27 Природни Црна и Кафеава Боја HD Проѕирна Чипка Фронтален Перика Длабоко
Оценката:

Стандард 180% Густина во акции и 200%250% густина треба да се прилагоди, Чипка Пред перики Човечка Коса.Коса �

DEN 5662.56
24inch 250% Густина U Дел Перики Тело Бран Човечка Коса U дел Перики Бразилецот Коса Никој Чипка Дел Перики
Оценката:

Коса Должина : 24 инчен 250% густина.Косата Стил : Брановидна.Боја на коса : природни црна.У Отворање Големин

DEN 2159.76
BINF Лабава Длабоко Бран Перика Затворање Лабава Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Перика за Жени 14 Инчен
Оценката:

♥Чипка Затворање Пред Перика : лабава длабоко бран 4x4 чипка затворање перики човечка коса, поставен на б

DEN 1728.00
Lsybeauty Тело Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса - 4x4 HD Проѕирна Чипка Пред Извлечен Избелени Јазли Glueless
Оценката:

4x4 Тело Бран Чипка Пред Перика Опис : .Прилично сестран.Ве предложи 150 ℃, дури и Човечка Коса ќе биде изгор

DEN 5183.76
Outre Брз Ткаат Синтетички Половина Перика - Килибар 26 (1B Исклучување Црна)
Оценката:

OUTRE Синтетички Влакна Половина Перика Брз Ткаат Килибар 26".OUTRE Синтетички Влакна Половина Перика Брз Тка

DEN 596.88
Andongnywell Краток Меки Боб Откачен Права Коса, Перики Краток Директно Скалило Целосна Перики Синтетички Краток
Оценката:

[ЛЕСНО СОБРАНИЕТО] : Andongnywell Перика Расклопна Дизајн Обезбедува Лесен за Складирање и за Носење.Боја Поне

DEN 167.76
Признанија Перика Голема Капа Краток Брановидна Слоеви од страна на Ева Gabor Перики -511C
Оценката:

Идеален Лице Shapr : Овал, Квадрат.Влакна : Од Синтетички.Моделот Покажува Боја : G15+ Buttered Тост Магла.Капа Гол

DEN 3059.76
13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Лабава Длабоко Бран Чипка Фронтален Перики за Црни Жени Човечка Коса Пред
Оценката:

13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса : 100% необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса Лабава Длабоко Б

DEN 2399.76
Andongnywell Чипка Пред Човечка Коса, Перики со Удира Коса, Перики Густина Чипка Пред Перики Перики за Женска
Оценката:

Перики изгледаат природно и домот, и да ви даде шармантна шарм.Оваа перика е грациозен, дише Висока Темп�

DEN 676.80
LAINSS Тело Бран 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен за Црни Жени со Бебе Коса, Чипка Фронтален
Оценката:

НАЈДОБАР ИЗБОР : LAINSS 13x4 чипка пред тело бран перика е направен од 100% човечка коса, собрани од здрави млад�

DEN 1221.60
MapofBeauty 28 Инчи/70 см Поставен на Жените Страна Удира Долга Кадрава Целосно Губење на Синтетички Перика
Оценката:

100% Сосема Нов & 100% Висока температура влакна.Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на

DEN 239.76
13x6 Чипка Перика Човечка Коса, Перики Бразилецот 30 40 инчи Вода Бран 5х5 Проѕирна Чипка Затворање Фронтален
Оценката:

Природен и здрав, без паѓа надвор и knotting, многу природни и реални.Повеќе удобен за носење, лесно да се при

DEN 1096.80