.

Tumbleweed Круг Црв Ќебе - Му Одговара Може Да О Црви Црв Фарма

Tumbleweed Круг Црв Ќебе - Му Одговара Може Да О Црви Црв Фарма

DEN 251.76

Тековен
Во магацинот.

ДИЗАЈН : На Tumbleweed Правоаголник Црв Ќебе Вклопува Tumbleweed Црв Кафе и Tumbleweed Црв Бин Црв Фарми.КАРАКТЕРИСТИКИ : се Зголемува Активност Во Вашиот Црв Фарма Со Создавање Темна Влажна Средина За Црви.МАТЕРИЈАЛ : Изработени од 100% Природни Coir Влакна.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Тркалезна Форма, ДИМЕНЗИИ : (L x W x H) : 18.5 x 18.5 x 0.25 Инчи.Tumbleweed е Црв Ќебиња зголемување на активност во вашиот црв фарма.Подебели од hessian торба, направени од дише 100% природни coir влакна, и со удобна рачка, нашите Црв Ќебиња создаде темни, влажни, aerated средина која ѓубриво црви напредува во.Ставете ја вашата ќебе во текот на храна парчиња во врвот на работната лента.Tumbleweed ќебиња се направени од 100% природни влакна, па ќе се срушат како и вашиот црви генерираат активност во вашиот црв фарма.Вашиот црв ќебе треба да трае 4-6 недели пред потреба од замена.

Параметри на производот

Round Shape, DIMENSIONS:
(L x W x H)