.

Професионални Помине Вежба Машина Преносни Помине Вежба Батерија Нокти Датотека 30000RPM Акрилик Гел Ноктите Мелница Нокти Педикир машинската Поставите Помине Бафер

Професионални Помине Вежба Машина Преносни Помине Вежба Батерија Нокти Датотека 30000RPM Акрилик Гел Ноктите

DEN 1783.20

Тековен
Во магацинот.

Лесно да се работи, може да се поделат помине уметност за создавање забава со вашите пријатели или семејството.Ниски-бучава дизајн и мазна вибрации за удобност, контрола и полесно ракување.Тоа е основна алатка за нокти-се грижи ветерани и новодојдените слично.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ве Молиме да не ја користите машината кога полнење машина!СПЕЦИФИКАЦИЈА : Боја : Розова боја/Бела/Black Input : 100-240 V/50-60 HZOutput : 12v/2 ASPEED : 0-30000 RPMPOWER : 18 WBATTERY : 1200m Ah It треба да биде обвинет за 2 часа, тоа трае 3-5 hours PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1*Полнење Помине Вежба Machine1*Handpiece1*Handpiece Holder6*Задолжително Битови со 6 Пескарење Band1*Adaptor1*Корисникот Manual6 * Помине вежба битови(различна големина)Мултифункционален,Покрај маникир Мултифункционален,Покрај маникир и педикир,може да се користи на мали кожни производи,дрво и ѕидот резба,удирање и брусење.Батерија и cordless дизајн се цел да се нокти без вентил, Што веќе не се ограничени со местото и времето, кога сакате да нокти.

Параметри на производот

Color:
Pink/White/Black
Input:
100-240V/50-60HZ
Output:
12v/2A
SPEED:
0-30000RPM
POWER:
18W
BATTERY:
1200mAh
It needs to be charged for 2 hours, it lasts for 3-5 hours :
PACKAGE INCLUDES:
1*Rechargeable Nail Drill Machine :
1*Handpiece :
1*Handpiece Holder :
6*Optional Bits with 6 Sanding Band :
1*Adaptor :
1*User Manual :
6 * Nail drill bits(different size) :
Multifunction,Besides manicures Multifunction,Besides manicures and pedicures,can be used on small leather goods,wood and wall carving,punching and sanding. :
Easy to operate, you can share more nail art creation fun with your friends or family. :