.

6.75-инчен Црна Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Спојки со Синџир Рака за Телефони До 6.75

6.75-инчен Црна Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Спојки со Синџир Рака за Телефони До 6.75

DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

[ Храбро И УБАВО СТП КОЖА НАДВОРЕШНОСТА ]- надвор од телефонот паричникот случај е обвиен во текстура вегетаријанска кожа која ги почитува дивиот свет додека сеуште обезбедување на издржливост, долговечност, и стил.

Параметри на производот