.

Денот на вљубените Лице Хартија Цевчиња | 25 Пакет | Црвена и Розова Премиум Хартија Цевчиња | Партија Материјали и Оркестарот

Денот на вљубените Лице Хартија Цевчиња | 25 Пакет | Црвена и Розова Премиум Хартија Цевчиња | Партија Материјали

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Пакување од 25 Премиум Хартија за Пиење Цевчиња.Секоја Капка мерки 7.75 инчи во должина.Издржливи, Biodegradable, Храна Безбедно, Дебел Слој - Трае со Часови во Течна!.Одлично за празници, партии, излети, & секојдневни прилики!.Се комбинираат со Мини Пуканки Кутии, Мини Корист Кутии, Goodie Кеси, и Повеќе Лица Украси од Храна со Модата!.Овие забава, ретро-стил polka точка, chevron, и шарени шема за Денот на Вљубените цевчиња лесно може да се претвори било кој настан во модерен еден!Спајс До десерт маси, партија услуги и бонбони buffets на роденден партии, бебето тушеви, матурските прослави, свадба приеми, бебето тушеви & секојдневни прилики!Издржливи, Biodegradable, Храна Безбедно, Дебел Слој - Трае со часови во вода!Се комбинираат со Мини Пуканки Кутии, Мини Корист Кутии, Goodie Кеси и Повеќе Лица Украси од Храна со Модата!.

Параметри на производот