.

visesunny Ретро Стил Сончоглед Флорални 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани Салата Облек

visesunny Ретро Стил Сончоглед Флорални 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за

DEN 287.28

Тековен
Во магацинот.

Овие крпа пелена бебе мокра торба се совршени за одржување ништо од текстил, пелени за валкани алишта да се навлажни бански костуми perfect.НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.2 во x 11,8 во) мокра торба со 2 zippered џебови може да има околу 5-7 крпа пелени.9in (W) Влажни кеси се одличен за носење пелени, валкани салата облека и влажни бански костуми perfect.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба влажни бебе!.Двојно ZipperedГолем една со ДВЕ Zippered прегради за задржи влажна и сува работи посебен која содржи "влажни" дел кој е пораби и запечатени за да нема wicking или протекување.Мали 22cm x 15cm (прибл.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.Со предвремените рачка, брзо вашата торба каде и да ви треба – шетач, менување на маса или куферот.

Параметри на производот