.

Домашно милениче Играчки Голема 3 ЕЕЗ Маче Закачка Играње Џвакање Нула Фати Сисал Топката Милениче Гира Интерактивна Обука Играчки(Портокал) (Боја : Портокал)

Домашно милениче Играчки Голема 3 ЕЕЗ Маче Закачка Играње Џвакање Нула Фати Сисал Топката Милениче Гира Интерактивна

DEN 1341.60

Тековен
Во магацинот.

Домашно Милениче Производи.Забите Се Џвака Играчки.Обука играчка.Домашно Милениче Резерви.Смешно Милениче Игра Играчки.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Дали сте во потрага за возбудлива роденден, празник или само-затоа што на подарок за вашиот furbaby, можете да не одат во ред со овие неверојатно забава играчки.Кликнете "Додај во Кошничката' сега!1. Модел : CT3522. Материјал : sisal3. Тежина : 32g4. Погоден за : cat5. Карактеристики : Чувствуваат слободни да се џвака, еколошки.

Параметри на производот