.

Седат Опрема, Пренослив Седат на Подот Бар, апарати за Фитнес Опрема Вшмукување Чаша Седат до Помош за Тело Истегнување на Мускулите Вежби (Боја : Розова)

Седат Опрема, Пренослив Седат на Подот Бар, апарати за Фитнес Опрема Вшмукување Чаша Седат до Помош за Тело

DEN 1248.00

Тековен
Во магацинот.

Производ : Седи-up aid Product тежина : околу 825 grams Height : 3 нивоа adjustable Bearing тежина : 180 kg Material : природна гума + железо делови + foam Suitable : губење на Тежината и обликувањето на мажите и жените/студентите.[Мулти-Функционални Седат Барови] - Овој седат опрема може да се изврши на различни спортски, совршен за седат прозорци, push-up прозорци, Пилатес, истегнување, јога, сила за обука.Не притискајте на подот цвест, инаку тоа ќе бидат неупотребливи.Можете да го користите дома, канцеларија или патна да се вежба и обликот на вашето тело.Дневник подови и нерамна полирани подови не се препорачува!.(Забелешка : Бидете сигурни дека не постојат празнини во дното!Инаку, морон не ќе се држи на подот.[Исполнат Ергономија Eesign] - Овој седат обука уред има здрав челична рамка структура, мека висока густина пена справи и трајни гума дебели вшмукување чаша, силна вшмукување моќ, цврста и сигурна, што е многу комфорни и издржливи.Не користете повеќе од 1 час секој пат.За Дрвени Подови : површината на дрвени подот треба да биде мазна, без анти-пропадна ленти, а земјата треба да биде рамен.Има 4 брзини на приспособување на висина на дршката и може да се прилагоди на висината за различни цели, да ви помогне да заврши стомачни вежби и да се подобрат вашите стомачни криви.Може да се постигне обука стомачните мускули и psoas, тенок појас, намалување на стомакот масти и други фитнес ефекти.

Параметри на производот