.

Хабитат Formicarium Екранот Украсни Кутија Украсни Кутија одгледување кутија за Децата за Образовни(Сина кошара)

Хабитат Formicarium Екранот Украсни Кутија Украсни Кутија одгледување кутија за Децата за Образовни(Сина кошара)

DEN 2265.60

Тековен
Во магацинот.

Смешно да собрание процес, ќе можат да научат многу и да се вежба во вашите раце.Лесна и компактна големина, да обезбеди удобност рај.Со вода кула, навлажнувачки, може да се користи за неколку дена без додавање на вода, лесен за употреба.Удобен да го инсталирате, има филмот на површината, ве молиме солза филмот кога инсталирање.Тоа ќе биде убав подарок за вашиот пријател и дете кои се заинтересирани во инсекти' хранење.Функција : 1. Лесна и компактна големина, да обезбеди удобност рај.2. Со вода кула, навлажнувачки, може да се користи за неколку дена без додавање на вода, лесен за употреба.3. Удобен да го инсталирате, има филмот на површината, ве молиме солза филмот кога инсталирање.4. Смешно да собрание процес, ќе можат да научат многу и да се вежба во вашите раце.5. Тоа ќе биде убав подарок за вашиот пријател и дете кои се заинтересирани во инсекти' хранење.Спецификација : Предмет тип : Одгледување Box Condition : 100% сосема new Material : acrylic Weight : Прибл. 43g Optional Боја : транспарентна, жолта, blue Size(должина x ширина x висина) : Прибл. 14x2.2x7.5cm/5.5x0.9x3in Thickness : Прибл. 1.5 cm/0.6 во Пакет Листа : 1 x Мравка Одгледување Box1 x Dropper1 x Clamp1 x Стаклено шише.

Параметри на производот

Item type:
Breeding BoxCondition
Package List:
1 x Ant Breeding Box1 x Dropper :
1 x Clamp :
1 x Glass bottle :