.

Бебе Момче Девојка Брат и Сестра Појавување на Облека Сончоглед Печати Кратко Sleeve Блузи Romper+Suspender Комбинезони Шорцеви Сет

Бебе Момче Девојка Брат и Сестра Појавување на Облека Сончоглед Печати Кратко Sleeve Блузи Romper+Suspender

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

17 Биста : 22.32 Возраст : 12-18 Months Friendly Tips Color As различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашиотразбирање.83 Панталона Должина : 9.81 Биста : 20.Карактеристики : Симпатична бебе девојка едно парче и лак за коса им одговараат, летање ракави, плоштад јака, крпеница, сончоглед цвет шема, lotus leaf дизајн, слатка и модерен летна облека.Specifications Fabric : Ткаени Fabric Applicable Пол : Бебе Boy Color : Yellow Size : 70/80/90/100 Size(cm) 70 Блузи Должина : 30 Биста : 52 Панталона Должина : 21 Половината : 38 Age : 0-3 Months80 Блузи Должина : 32 Биста : 54 Панталона Должина : 22 Половината : 40 Age : 3-6 Months90 Блузи Должина : 34 Биста : 56 Панталона Должина : 23 Половината : 42 Возраст : 6-12 Months100 Блузи Должина : 36 Биста : 58 Панталона Должина : 24 Половината : 44 Age : 12-18 Months Size(инчи) 70 Блузи Должина : 11.06 Половината : 16.Совршен подарок : Погоден за роденден подароци, туш подароци, и есен подароци за вашите принцези да се создаде шармантна изглед.47 Панталона Должина : 8.60 Биста : 21.26 Панталона Должина : 8.66 Половината : 15.54 Возраст : 6-12 Months100 Блузи Должина : 14.Smell All на нашите предмети се сосема нови, па нормално е дека ќе има некои хемиски мирис, само да се релаксираат, да се стави надвор за неколку часа, или само да се стави во водата за половина час, мирисот ќе исчезне.

Параметри на производот