.

XJJZS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Багажник,Ѕид Монтирани Кујна Зачин Рек Удар Бесплатен простор за Складирање Багажник

XJJZS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Багажник,Ѕид Монтирани Кујна Зачин Рек Удар Бесплатен простор за Складирање

DEN 6040.08

Тековен
Во магацинот.

МУЛТИ ЦЕЛ : Дизајниран за тешки-должност повеќенаменски употреба, организаторот е разноврсна доволно за да се продавница кујна, чистење, тоалет и општа употреба дома резерви.Користите било каде : на провизии полиците, кујна шкафове, под-the-потоне кабинети, или на табела блузи.не само што се многу практични, туку исто така убави, давање на вашата кујна една необична боја.Нерѓосувачки челик полица,ѕид-монтирани,удар бесплатна инсталација.Мрежа дизајн,добра вентилација,не е лесно да се скрие нечистотија.Име на производ : Кујна складирање rack Number на производи : 1 Material : нерѓосувачки steel Popular елементи : цврсти color Installation метод : кука type Suitable за простор : kitchen Applicable луѓе : Volkswagen Number на подови : 1.

Параметри на производот