.

Homeanda Црна Смола Рака Форма Ѓердан Прстен Earring Накит Jewellry Фах Носителот Организатор Стојат

Homeanda Црна Смола Рака Форма Ѓердан Прстен Earring Накит Jewellry Фах Носителот Организатор Стојат

DEN 251.76

Тековен
Во магацинот.

Носителот се направени од издржлив смола материјал.Одлична за одржување на прстени, обетки, ѓердани, брошеви или други мали предмети.Gorgeously се прикаже на гардеробер, бања, маса, countertop,да ги задржи вашиот предмет на организиран и направите вашиот објект изгледа повеќе фенси во оваа лента.Тоа го прави одличен подарок за денот на Вљубените, годишнина, роденден, куќа затоплување, Благодарение давање, Божиќ, или за свадба гости.Големина(Dxšxv) : 5.7"x3.5"x3", прсти се потенок од вообичаената големина.

Параметри на производот