.

Kalagiri Компјутери Коса Scrunchy Сатен Свила Еластична Коса Бенд Косата со Шамија конска опашка Носителот Scrunchy Вратоврска Гроздобер Додаток Жените за Девојки (Избрани Бо

Kalagiri Компјутери Коса Scrunchy Сатен Свила Еластична Коса Бенд Косата со Шамија конска опашка Носителот Scrunchy

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

На dupatta-пони е голема во секој тип на коса стил, можете да ги оддели scrunchies и dupatta како тие се и убави и може да се носи одделно.Заврши околу вашиот пунџа; јамка околу тоа да се направи лак; Врзуваат околу вашиот конска опашка. 6 Pcs Мрачно & Солидна Боја Carf-Scrunchies се Носат во Различни Начини Ние веруваме дека марами-scrunchies ќе биде на косата додаток ќе сакаат да инвестираат во Носат ова што може да се земе навистина едноставна облека на друго ниво.Различни Бои?Случајни бои се предвидени за вас, вклучувајќи црвена, жолта, сива, светло розева боја итн.Сите се лесно појавување бои, не грижете се, вие не мора боја за да одговара на вашиот фризура и облека Може да се добие тоа.И овие коса пом poms се погодни за речиси секоја пригода, внатрешна страна, отворено пикник и секојдневно носење.Симпатична чувство, што сте око-фаќање во толпата.Кога ќе пак scrunchies исклучите вашиот шеф, тие слајд надвор веднаш, како што не свила шамија.Ние и ветуваме дека нашата коса scrunchies нема да се повлече и да ги оштети плочките на вашата коса, како и повеќето коса врски.Совршен Gift With едноставен дизајн и добро направен pompom топката, одличен подарок за правење на кабел за деца и возрасни.100% задоволство, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние сме 24/7 7 Обезбеди услуга и без причина се врати и враќање. * Бренд : - Kalagiri* Компјутери Коса Scrunchy Сатен Свила Еластична Коса Бенд Косата со Шамија конска опашка Носителот Scrunchy Вратоврска Гроздобер Додаток Жените за Девојки (Избрани Бои & Отпечатоци).

Параметри на производот