.

MAYES SR12 12 ВО ВЛАДЕЕЊЕТО на АЛУМИНИУМ,Мулти,Една Големина,10186

MAYES SR12 12 ВО ВЛАДЕЕЊЕТО на АЛУМИНИУМ,Мулти,Една Големина,10186

DEN 137.76

Тековен
Во магацинот.

SR12 12 ВО ВЛАДЕЕЊЕТО АЛУМИНИУМ.12 инчни Алуминиумски Владетел од Mayes е совршен за изработка на основни мерења дома, во продавница, или во гаража.Таа е направена од здрав, исфрлени, и лесни .125 инчни алуминиумски со термо-врзани врежана graduations во 1/8 и 1/16 инчен за лесно мерење.Нејзините straight edge е идеален за означување и цртање прави линии.Карактеристики висат дупки за практично складирање.

Параметри на производот