.

Ninetec Smartfit фитнес тракер, Bluetooth 4.0, спортски wristband, pedometer активност, со спиење анализа, калории анализа, SMS повици

Ninetec Smartfit фитнес тракер, Bluetooth 4.0, спортски wristband, pedometer активност, со спиење анализа, калории

DEN 1784.40

Тековен
Во магацинот.

Производителот гаранција може да не се применува.Види секојдневно статистика, време, и повик за известувања за компатибилни мобилни уреди.Континуирано следење на отчукувањата на срцето преку зглобовите на пулсот.Рекорд на отчукувањата на срцето, растојание, калории изгори и чекори.Автоматско спиење откривање и аларми.Автоматски ги следи вашите спие и го буди со silent alarm.Безжична синхронизација преку Bluetooth со Ninetec Smartfit стан и долго траење на батеријата.Системски побарувања : од i OS 7, Андроид 4.4 наваму.

Параметри на производот