.

Нога Бања Барел, Цврсти и Издржливи Природни Cedar Дрво Сауна Нога Спа Може да се Впие Масажа на Нозе за да се Подобри Спиењето (Димензии : 40cm(15.7 во))

Нога Бања Барел, Цврсти и Издржливи Природни Cedar Дрво Сауна Нога Спа Може да се Впие Масажа на Нозе за да

DEN 3998.88

Тековен
Во магацинот.

Поради осветлување проблеми, производи и слики може да имаат мало боја, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.2 во), горниот дијаметар 41cm(16.◆Карактеристики : 1.◆Барел ѕид е беспрекорно spliced да се спречи влага и корозија.Тоа е толку едноставно!.◆Материјал : Cedar дрво◆На задебелена барел обрачот е фиксна, трајни, не се откажат од обрачот, и не рѓа. Додавање на билки и сол во топла вода нема да го оштетат стапалото бања барел◆Применливи сцена : бања, дневна соба, спална соба, педикир, хотел итн.◆ На дното на корпата е фиксна, со задебелена дрво за да се спречи истекување вода.

Параметри на производот