.

TravisMathew Топла и Toasty

TravisMathew Топла и Toasty

DEN 2278.80

Тековен
Во магацинот.

Памук/Полиестер Смеса.Направени во САД или Увезуваат.Копче затворање.Обичај corozo копчиња за покачен изглед.Вграден-во јака останува за совршена форма.Кисна чисти, разновиден стил во вашиот секојдневен со ТОПЛА И TOASTY машка поло.Направена со тонски, сите над верзија за dressier и пософистициран изглед, овој поло кошула е главен.

Параметри на производот