.

Сад Рек Нерѓосувачки Челик Сад Се Исцеди Управување Со Двоен Слој За Складирање Трибина Практична Кујнски Садови Плочи Организација Регал Плоча Сува Багажник

Сад Рек Нерѓосувачки Челик Сад Се Исцеди Управување Со Двоен Слој За Складирање Трибина Практична Кујнски Садови

DEN 2270.40

Тековен
Во магацинот.

Доколку просторот е на премија во вашата кујна, ова јадење решетката е идеален за создавање на паметни сушење област што ја прави најголем дел од својот простор.Тоа е направена од стабилна челик и обложен со анти- ' рѓа пластични да се зголеми тоа е набитост и да се создаде мека баферот за вашата кујна.Појавување на пластични нозе обезбеди против пролизгување основа за стабилен складирање.Совршен за сушење на сите ваши перење до ефикасно и безбедно, вклучувајќи садови и тави.Доволно компактен за да се задржи вашиот мијалник област гледа чисто и уредно.Великодушно големина и убаво стилизирана - тоа ќе го задржи вашето кујната countertops ослободени од drips и spills и да се направи миење садови помалку од скучна работа.Само ставете овој сестран сушење рек каде што се работи најдобро за вас.Карактеристики-Сребро.-Материјал : не ' рѓосувачки челик.Големина : прибл. 36.5x24.5x38.5 cm / 14.4x9.6x15.2 инчи.-Чување на држачот е изработен од високо квалитетен материјал, издржлив и тешки.-Gugugu соба да се организира кујнски прибор за јадење, доста алатка за вашата кујна.-Храна дизајн со парична казна изработка, исто така, може да биде добра декорација за вашата кујна.Помогнат на вашиот метри врвот, шкафот уредни и простор да се спаси.Идеална за дома, ресторан, бифе, хотел и повеќе.Пакување list1 x складирање решетката.

Параметри на производот