.

Digipartspower Темпо 12V 1.5 А 18W AC Адаптер за T018WA1225 P/N 236T0181061

Digipartspower Темпо 12V 1.5 А 18W AC Адаптер за T018WA1225 P/N 236T0181061

DEN 165.36

Тековен
Во магацинот.

Напомена : 1. Ве молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред цел.Ќе се фокусира на обезбедување на квалитет моќ производи и одличен услуги на клиентите / ние ќе брод вашата нарачка во рок-24 часа Понеделник - Петок,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас ако било какви загриженост.Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека на излез и совет големина е точно.Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја e-mail порака. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Ние ќе ми биде драго да го реши секој проблем за вас во рок од 24 часа.Нашите производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации, Digipartspower Направени со Највисок Квалитет / Бренд-нови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V - 240 V.5 А 18 W AC Адаптер за T018 WA1225 P/N 236 T0181061.Проверете Конектор Фото да се Обезбеди Компатибилност.Лоцира цел и кликнете на "Проблемот со оваа цел?" копчето.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.

Параметри на производот