.

Деца Бебе Момче Девојка Топло Зима Белезници Ракавици Со Руно Поставата

Деца Бебе Момче Девојка Топло Зима Белезници Ракавици Со Руно Поставата

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

КОЛИЧИНА : 2 Pairs ,. 2 Pairs Бебе Момче Девојка Зима Белезници Со Поставата Со Низа 12month-3years.Двоен слој во внатрешноста со поставата ,дебели и топли ,одлична за зима облечен да се задржи вашата ittle оние раце топли.или бебе бебе момче возраст : 6 месеци-1 -2- 3years.Забелешки : За која било големина или квалитетот прашање ,pls се чувствуваат слободни да се вратам на нас !!.

Параметри на производот