.

Лево Раце се Прилагоди на Мерење Лента 60/152cm

Лево Раце се Прилагоди на Мерење Лента 60/152cm

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Калибрирани во инчи & сантиметри.Направен од флексибилни, црна крпа.Корисна за многу заедничко домаќинство & шиење задачи.Врати се втисне со "јас Може да Биде левак, Но јас сум Секогаш во Право" & Lefty Сан Франциско, и наназад & напаѓачи. 60" 152 cm должина.Лесно може да се Прочитаат Бело-на-Црна Прилагоди е Лента за Lefties 60" 152 cm должина.Калибрирани во инчи & сантиметри.Направен од флексибилни, црна крпа.Корисна за многу заедничко домаќинство и за шиење задачи.Врати се втисне со "јас Може да Биде левак, Но јас сум Секогаш во Право" & "Lefty Сан Франциско", и наназад и нанапред.Она што го Прави Овој Производ левак?На креирани е лента чита од десно на лево, што е далеку полесно и повеќе природни за lefties да се користи, особено кога тие се сечење или работи со своите лево раце во исто време.

Параметри на производот