.

Акварел Сина Плажа Сликарство Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот За Клучеви, Телефон, Паричник, Монета, Накит 8x8in

Акварел Сина Плажа Сликарство Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот За Клучеви, Телефон, Паричник, Монета,

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

3во/8x8in), Fold - 11. ▶МУЛТИ ДИЗАЈН : Surtble за Складирање и Игри.Тоа е совршен избор, да ги задржи вашиот коцки од трчање диви кога игри се играат. ➤СКЛАДИРАЊЕ : Оваа елегантна фах седи handsomely на било ноќната, влезот кабинет, маса, салон, countertop, публикации или тоалетни врвот. ➤МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа и 300 Dpvc.Совршен за уредно уредување вашето копче, види, накит, earplugs, мобилен телефон, монети, козметика, шминка четки, пенкала, очила, копчиња, монистра, занает, алати, семиња и други мали предмети, за кои обично се расфрлани насекаде.3во/8x8in), Fold - 11.Овој Плоштад во облик на лента со 4 агол прилепува е лесно да се свитка и се расплетува.

Параметри на производот