.

16 Инчен Лебди Полици за Ѕид, Сет од 3 во Орев Браун, Модерен Рустикален Стил, Ѕид Монтирани се Прикаже Полици, Слика Корнизи од страна на Icona Залив

16 Инчен Лебди Полици за Ѕид, Сет од 3 во Орев Браун, Модерен Рустикален Стил, Ѕид Монтирани се Прикаже Полици,

DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

НАПРАВИ ПРОСТОР - Овие прекрасни полиците ќе куќа сите вашите посебни knick-knacks, tchotchkes, трофеи, фото рамки, растенија, книги, уметнички дела, препарирани животни, или нешто што сакате да гордо екранот.ИЗЈАВА DÉCOR - со цел да се надополнуваат сите внатрешни décor од селски во модерната; Изработени од еко-пријателски материјали и украсени да личи на вистинско дрво.Го ИСЧИСТИТЕ НЕРЕДОТ - Складирање никогаш не била толку згодна; Овие сталажи се идеални за пласман во кујна, бања, перална, или дури и во местото на ноќната; Може да се одржи до 10 lb или 4.5 кг тежина.РАЗНОВРСНА - Лесен за инсталирање на полиците можат да бидат обесени со или усна нагоре за да се обезбеди вашите предмети и да ги спречи да падне или да се откажам од нив со усна надолу за приказ на чисти линии и отворен простор; Подлога, навртки, ниво сепак, тие имаат 3 различни ширини : мала полица ширина простор w/усна нагоре 3", усна надолу 3-7/8"; средни полица ширина простор w/усна до 4", усна надолу 4-3/4"; голема полица ширина простор w/усна до 4-3/4", усна надолу 5-1/2".

Параметри на производот