.

Mystiqueshapes Возрасни Тинејџерите/Девојките/Доенче/Бебе Балет Туту Здолниште

Mystiqueshapes Возрасни Тинејџерите/Девојките/Доенче/Бебе Балет Туту Здолниште

DEN 167.52

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична,Полиестер.Рака Мие Само. 3 Слоеви - 100% Полиестер Tulle, Рака Мие Постават Рамен да се Исуши.ПОЛОВИНАТА : ASatin Опфатени Еластична; Возрасни size18" на 36", Плус Големина : up to 44".ДОЛЖИНА : Возрасни-16" и 17 ", девојка-11-12", Младата-5"-7" *може лесно се сечат во посакуваната должина, без грижи протриване или разрешница.ОДГОВАРА : повеќето Деца.Тинејџерите.Возрасни *ве Молиме Проверете Мерки за Правилно се Вклопуваат.Младата/Бебе : 0-2 години, Девојки : 2-11 години, возрасни : 12+.Оваа голема балет или танц туту може да се носи на сопствена или само за забава.Додадете некои крилја & glitter да се создаде забава самовила костим во секое време.Оваа туту ќе одговара на младите девојки да се возрасни или поголеми девојки!Нашите туту што возрасните можат да носат премногу.Совршен и натпревар себе си и ќерка или омилени мало девојче!Мајка ми/ќерка појавување, како и.

Параметри на производот