.

BLU Студио G (D790U) Случај, BNY-WIRELESS(TM) Премија Солиден Тешки Капка Доказ Случај со Потпирач ForBLU Студио G (D790U) -Виолетова Теал

BLU Студио G (D790U) Случај, BNY-WIRELESS(TM) Премија Солиден Тешки Капка Доказ Случај со Потпирач ForBLU Студио

DEN 285.36

Тековен
Во магацинот.

Компатибилен со BLU Студио G (D790 U).Хибрид Тешки Двојна случај.Вклучува комбинација на хард snap на случај со меки силиконски кожата за да се зголеми вашиот телефон заштита.Сопствени направени со највисок квалитет материјал и дизајниран да им понуди на сите околу надворешната површина заштита на вашиот телефон.Нема алатки или инструкции потребно да се инсталира.Дизајниран да им понуди на сите околу надворешната површина заштита на вашиот телефон.Потпирач со совршен агол на гледање.ЗА BLU Студио G (D790 U) САМО!!!!ТОА НЕ ОДГОВАРА НА БИЛО КОЈ ДРУГ ТЕЛЕФОН .Совршено се вклопуваат за вашиот BLU Студио G (D790 U).

Параметри на производот