.

ДС-70281 1yard Кристал Кристал Синџир Tassel Капе Првенство Синџир Сребро Шиење На DIY Јака Headwear Додатоци венчаница Декорација

ДС-70281 1yard Кристал Кристал Синџир Tassel Капе Првенство Синџир Сребро Шиење На DIY Јака Headwear Додатоци

DEN 1130.40

Тековен
Во магацинот.

ЗАБЕЛЕШКА - ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип На Производ : Rhinestones.Стил : flatback.Употреба : Чевли.Употреба : Облека.Опис : 100 % Сосема Нов и Quality Great за правење свадба sash ремени, garters, булчински headpieces,украсување на венчаница, торта и други занает проекти што треба.Висок квалитет Зачудувачки Прекрасно луксузни свадба булчински applique со Diamante дијамант,кристално rhinestones.Боја : Silver Material : Дијамант и Кристално Rhinestone Width : 3.2 cm/1.26"Должина : 1 двор =91cm Item Спецификација : Тип на Производ : Rhinestones Style : flatback Use : Shoes Use : Garment Use : Bags Technics : Шие-On Rhinestones Тип : Лабава Rhinestones Shape : DRMaterial : CRYSTALSize : Ширина 3.2 cm Packing : 1 двор.

Параметри на производот