.

Чиле Националното Знаме Јужна Америка Земјата Платно Drawstring Ранец Патување Шопинг Кеси

Чиле Националното Знаме Јужна Америка Земјата Платно Drawstring Ранец Патување Шопинг Кеси

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Големина : 36 x 43cm.Класификација : Платно Ранец.Функција : Со тенок, модерен дизајн,овој ранец е еколошки и навистина е голема вредност.Материјал : 100% Платно.Пакет Количина : 1 x ранец.Големина : 36 x 43cm Classification : Платно Ранец Функција : Со тенок, модерен дизајн,овој ранец е еколошки и навистина е голема вредност.Материјал : 100% Платно Пакет Количина : 1 x ранец.

Параметри на производот