.

Маски за лице Областа Мотоцикл Обновливи Dustproof Лицето Маска за Возрасни Мажи Жени 1 BUC

Маски за лице Областа Мотоцикл Обновливи Dustproof Лицето Маска за Возрасни Мажи Жени 1 BUC

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер. ⭐【Премиум Материјалот】Нашите лицето маска е направена од полиестер, обезбедување на 5-слој за заштита на уредот, погодна за отворен и јавна употреба. ⭐【Дизајн】Со М-во облик на нос клип, тоа одговара на вашето лице совршено, оставајќи ги без празнини, прилагодливи и подобро, те штити од мали честички во воздухот. ⭐【Опрема】Оваа лицето маска е опремен со два заменливи заштитни филтри, која може да помогне да се заштитат против загадувањето. ⭐【Мода Шема】Не само заштита на вашето здравје, но исто така прави и ќе полна со индивидуалност, со убави и уникатни модели. ⭐【Обновливи Лицето Маска】Рака мие, чистење нема да се намали dustproof ефект од тоа.Тоа е совршен за сите сезони.Погоден за патување, спорт, отворено, велосипедизам, семејство, итн.Спецификација : Материјал : Polyester Design : М-во облик на Нос Clip Features : 1)Лесно use2)Обезбедување на 5-слој за заштита device3)Меки и comfortable4)Модата шема prints5) Reusable6)Обезбедување на сеопфатен и ефикасна заштита.

Параметри на производот