.

Dixon WDH20BK50KAS Нитрилна Црна Црево Заедно NPSH Краток месо тело Парови се Мијат Надолу, 200 psi, 50' Должина, 2 ID

Dixon WDH20BK50KAS Нитрилна Црна Црево Заедно NPSH Краток месо тело Парови се Мијат Надолу, 200 psi, 50' Должина,

DEN 5628.72

Тековен
Во магацинот.

Нитрилна Мијат надолу Црево.Црево ID 2".Спојување Тип NPSH Женски & Машки Кралот Краток месо тело Спојка.Работен Притисок 200 PSI.Нитрилна Мијат надолу Црево.Идеален за индустриски, земјоделски и градежни мијат надолу и празнење апликации.Карактеристики : Отпорни на временските услови и триење.

Параметри на производот