.

Lhh Тоалет Четка и Носителот Сет за Бања, Длабоко-Силикон Чистење Тоалет Сад Четка, Ѕид Монтирани Дизајн Компактна Големина за Складирање и Организација,Сива

Lhh Тоалет Четка и Носителот Сет за Бања, Длабоко-Силикон Чистење Тоалет Сад Четка, Ѕид Монтирани Дизајн Компактна

DEN 933.60

Тековен
Во магацинот.

ЛЕСНО И ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ АЛАТКАТА - ергономски Дизајниран со не се лизга на продолжена рачка е удобно да зафат.Specification Color : Сива, Сина, Pink Size : 3.Чиста & модерен изглед совршен за секој дом декорација стил.СОВРШЕН ЗА БИЛО МЕБЕЛ СТИЛ - Компактна големина направи тоа добро се вклопуваат во тесен простор од тоалет или бања потоне.ИМАЈТЕ СУВА HOLDE - Високо-квалитетни PP задебелена база веќе не паѓаат лесно и спречува од ѓубрето.Опремени со 360° четкање влакната може лесно да се чисти тешко да се постигне места на вашиот тоалет сад како под рамката.Тоа лесно може да се постигне под рамката на тоалет, како и други делови без scartch на површината на вашиот тоалет.5 cm Material : PP Тоалет четка рачка и TPR силикони bristle Packaging : 1 * Тоалет Brush1 * Тоалет Четка Base1 * Налепница.Тоа доаѓа со леплива влошки, ве молиме љубезно налепница јасно ги на ѕидот, а потоа лизгајте го четка носителот надолу кон тоа.Лесно да се Clean When ќе завршите со користење на тоа, само истурете некои вода и bleash на неа, а потоа го стави во садот.Два Начини да се storage Mount на ѕид или само едноставно да седат на подот, каде што сакате.КВАЛИТЕТОТ СИЛИКОН TOLIET ЧЕТКА ГЛАВА - Во тоалет сад четка глава е направен од TPR материјали кои се меки & флексибилни, а сепак цврсти & густа, не грижете се за нула вашиот тоалет, не е лесно да се валкани, никогаш не носи и деформира по долга употреба.Причини за изборот на us Efficient да Usetoilet четка направена од многу мека TPR влакната, на чистење на главата е многу rubbery и флексибилни.На дното на vented сад овозможи отвори за воздух надвор, нема вода се акумулира на под, брзо сушење и чување на нив санитарни поефикасно.

Параметри на производот