.

Интерденталните Четка Мазна Изберете Големина L(1.5 мм)

Интерденталните Четка Мазна Изберете Големина L(1.5 мм)

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Интерденталните Четка I-Тип Големина L(1.5 мм). 2 Бонус Капи Вклучени. 1.5 инчен долга рачка & 0.5 инчи долго четка.Интерденталните Четка е специјална четка за луѓе кои имаат тешкотии во користењето на забен конец(можеби поради протези или нерамни заби) и може да помогне да се отстранат остатоците од храна помеѓу забите.Интерденталните четка е четка направена од страна на извртување на тенки жици и заоблени совет кој ви помага да нежно отстранување на наслаги помеѓу забите.

Параметри на производот