.

SAIrch Јога Помошни Подлога, Вежбање Влошки за Подот, Не се Лизга Свитлива Мека Пилатес Душеци за Колена, Лакти,Зглобовите,Кат Вежби Клекнат Подлога.

SAIrch Јога Помошни Подлога, Вежбање Влошки за Подот, Не се Лизга Свитлива Мека Пилатес Душеци за Колена, Лакти,Зглобовите,Кат

DEN 2114.40

Тековен
Во магацинот.

Трнлив ли покриени.Помага при болки во грбот,напнатост,вкочанетост,несоница, умор и многу други состојби.Совршен дебелина : 1.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Нема потреба да се оди купи јога носи на рака.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет includes:1*Јога Помошни Подлога Забелешки : 1.Лесно да се оди и продавница.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ јога коленото подлога е направен од не-токсични TPE материјал, така што може да се обезбеди силна поддршка за колената на теренот, а тоа е да не се лизга на двете страни.ItÃâ е совршено погодна за Јога, Пилатес или други копнени вежба рутини.Материјал : NBRColor : purple Dimensions : 60x25x1. Го стимулира поени по Кинеската традиционална медицина и го активира телото е сопствено производство на две супстанции, тоа ви помага да се релаксираат.5 cm висока густина влошки може да го апсорбира ударот на зглобовите, и да се обезбеди силна поддршка за корисниците на сите нивоа.НЕ се ЛИЗГА ПОВРШИНА Дизајнирани за да се намали влијанието и да се обезбеди тело поддршка, Комфорни и издржливи да се користи на било тешко површина, Помага да се подобри рамнотежата и координацијата.Направени со Еко-Пријателски Материјал TPE : TPE се рециклира, не-токсични и Мирис помалку па тоа е безопасен за вас.Се НАМАЛИ БОЛКАТА, Да се намали болката и стресот врз колената, лактите, зглобовите, надлактицата, и повеќе.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ јога коленото подлога со врвот страна (ткаенина-заврши) свртена нанадвор.

Параметри на производот