.

Autoly 1.5 М Црна Лента Мерка 60-инчен Мека Стигнале Мерење Лента за Навремено, Шиење, 2 парчиња

Autoly 1.5 М Црна Лента Мерка 60-инчен Мека Стигнале Мерење Лента за Навремено, Шиење, 2 парчиња

DEN 174.96

Тековен
Во магацинот.

Двострано конвертира должина димензии : 150cm / 60-инчи.Минимална единица : mm. 2 Pieces Мерење Лента.Лесен за читање и со точни мерења, преносни џеб лента мерка, со одличен подарок за семејство, пријатели, соработници seamstress.Лесен за користење : Стигнале Мека Лента Мерка, контрола од страна на круг buttom, само притиснете на buttom за влечење или retracting, широко се користи во дом, канцеларија, фабрика итн.Материјал : ABS пластика школка, pvs влакна лента.Црна боја школка, бела лента со црно писмо.Вкупна Големина : 52 x 15mm / 2.05" x 0.59" (Max.Кол*H).Секој Тежина : 22.5 g.Спецификација на производот : Боја : Црна Материјал : ABS Пластика, пвц влакна Max Дијаметар Големина : 52mm / 2.05" Висина Големина : 15mm / 0.59" Пакет Содржина : - 2 x Стигнале Мека Лента Мерка.

Параметри на производот