.

Новороденото Бебе Момче Девојка Бебе Букви Печати Sweatshirt Секојдневен Долг Ракав Crewneck Pullover Activewear Есен Зима Облека

Новороденото Бебе Момче Девојка Бебе Букви Печати Sweatshirt Секојдневен Долг Ракав Crewneck Pullover Activewear

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Симпатична бебе писмо за печатење pullover направен од високо-квалитет памук ткаенини, меки и удобни, дише и кожата пријателски, не му наштети на бебето деликатна кожа, правејќи деца поудобно и родителите послободно.Големина на & Возраст : прекрасна бебе есен зима облека погодна за 0-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-4 години дете бебе момчиња и девојки.Вашиот малку ќе добиете многу комплименти носи тоа.Дизајн : долг ракав crewneck pullover усвојува деликатна печатење технологија, комбинирана со исклучителна букви "Бебе" печатени модел, не е лесно да исчезнат или да се деформирани.Ребрести еластична ракави и лабава стил направете го тоа лесно за децата, да ги тргнеме.Повод : Деца бебе момче девојка sweatshirt е погодна за домашни секојдневно носење, црква, свадба, училиште, партии, празници, на отворено, играње, фотографии, birthday (роденден), божиќ подароци и слично.Совршен за пролет/есен/зима се носат.Она што Ќе Добиете за : 1 x Бебе Унисекс Момче Девојка Sweatshirt.Боја : A-црно | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Параметри на производот