.

YUDIZWS Overbed Биро со Тркала Прилагодлива Висина Мобилни Лаптоп Стојат Возен Количка Фах Троседот Страна Кревет Табела Преносни за студии Соба Спална соба Живеење (Бој?

YUDIZWS Overbed Биро со Тркала Прилагодлива Висина Мобилни Лаптоп Стојат Возен Количка Фах Троседот Страна Кревет

DEN 1046.40

Тековен
Во магацинот.

【Тешки & Стабилна】тешки-должност метална рамка на overbed табела нуди супер стабилност и издржливост.Answer : ___________________________ Note : 1. 【Безбедно Да се Користи】Безбедност работ-затка да се спречи објекти од лизгање исклучите кога панелот е навалена.Прилагодување делови на висина и навалување се дизајнирани да бидат контролирани од страна на ротари knob за да се избегне несреќа се фрлам и да се обезбеди табела е стабилна и safe High Flexibility The од страна на маса обезбедува здрав, рамна површина независен од главната маса.Одлична за домашни ученици, колега студентите, момчиња и девојки, на возрасните.Две домот работ-затки спречи лаптоп од лизгање исклучување на било tabletop агол.3 inches Extra Safety Safety работ-затка да се спречи објекти од лизгање исклучите кога панелот е навалена.7 inches Height : 25.Табела големина : 23.МУЛТИ-PURPOSEThis модерен стил компјутер маса е наменета за мулти-цел.Целосно задоволување на вашите потреби за биро висина, удобно држење на телото може да ја намали напнатоста во мускулите и подобрување на ефикасноста.

Параметри на производот