.

Цвет Кожа Фах Организатор Складирање Catchall Фах Накит Фах Додаток Фах Лични Предмети, Складирање Камериер, Месинг Метал Прилепува 8x8in

Цвет Кожа Фах Организатор Складирање Catchall Фах Накит Фах Додаток Фах Лични Предмети, Складирање Камериер,

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Удобен за Носење насекаде да се игра Казино игри, бар игри, забава игри за забава со семејството и пријателите, или се доволно Големи за да содржи вашите часовници, накит, копчиња, монета, промени, бонбони.Тоа е совршен избор, да ги задржи вашиот коцки од трчање диви кога игри се играат. ➤АПЛИКАЦИЈА : плоштадот коцки камериер лента е лесно да се свитка или да се отвори. ▶МУЛТИ ДИЗАЈН : Surtble за Складирање и Игри.Овој Плоштад во облик на лента со 4 агол прилепува е лесно да се свитка и се расплетува. ➤МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа и 300 Dpvc.Овој Плоштад во облик на лента со 4 агол прилепува е лесно да се свитка и се расплетува.ОПИС : ➤ГОЛЕМИНА : Расплетува - 16x16cm/20. ▶СКЛАДИРАЊЕ : Оваа елегантна фах седи handsomely на било ноќната, влезот кабинет, маса, салон, countertop, публикации или тоалетни врвот. ▶МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа и 300 Dpvc.3во/8x8in), Fold - 11. ▶АПЛИКАЦИЈА : плоштадот коцки камериер лента е лесно да се свитка или да се отвори.Совршен за уредно уредување вашето копче, види, накит, earplugs, мобилен телефон, монети, козметика, шминка четки, пенкала, очила, копчиња, монистра, занает, алати, семиња и други мали предмети, за кои обично се расфрлани насекаде.Тоа е совршен избор, да ги задржи вашиот коцки од трчање диви кога игри се играат. ➤МУЛТИ ДИЗАЈН : Surtble за Складирање и Игри.Стилски бои и се овозможи да одат со многу различни естетика.3во/8x8in), Fold - 11.

Параметри на производот