.

Јадро-M Кандидира/Стоп Кабли, F5/F55

Јадро-M Кандидира/Стоп Кабли, F5/F55

DEN 1524.00

Тековен
Во магацинот.

Направен специјално за Tilta Јадро-M Безжична Леќа Систем за Контрола.Контрола на евиденција се кандидира/стоп функционалност на вашата камера преку поврзување на кабел од 7-пински приклучок на еден од Јадрото-M motors за да ја камерата работи/стоп порта.Проверете други огласи за LANC, Sony F5/F55, Sony A6/О7/A9 серија, Panasonic GH серија, 3-Pin Фишер, Arri ЛОК, ЦРВЕНА DSMC1, и ЦРВЕНО DSMC2 R/S врски.

Параметри на производот