.

Ksooly 18/8 Нерѓосувачки Челик Храна Садовите за Складирање со Leakproof Капаци | Метал Снек Контејнери (5oz, 8oz, 16oz), збир на 3 | Лесно да се Отвори, Трајни, за Ужина, Ручеци, Сосов?

Ksooly 18/8 Нерѓосувачки Челик Храна Садовите за Складирање со Leakproof Капаци | Метал Снек Контејнери (5oz,

DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

✅- Вклучува сет од 3 нерѓосувачки челик храна контејнери, 5-унца, 8-унца, 16-унца; бои вклучува зелена, црвена и небото сино. ✅- Направени од супериорен 18/8 од нерѓосувачки челик и се leakproof пластични капаци, еднократно, bpa-free, не-токсични материјали. ✅- Метал снек контејнери идеален за чување на храна свежа посебна додека сте подготвени да јадат, вклучува 1pc овошје вилушка. ✅- Top-управување со машина за миење садови-safe; Фрижидер и замрзнувач-safe; Лесни - лесно да се носат&продавница. ✅- Одлично за назад на училиште, ручек, индукција, и повеќе.

Параметри на производот