.

TOPBATHY Елени Прстен Носителот Накит Оркестарот Организаторот за Накит, Ѓердани Хривнија Заработка Копче Trinket Фах Организатор

TOPBATHY Елени Прстен Носителот Накит Оркестарот Организаторот за Накит, Ѓердани Хривнија Заработка Копче Trinket

DEN 940.80

Тековен
Во магацинот.

Функција - Боја : Црна. - Овие слатки Елени украс кој додава софистицираност на вашиот дом, оркестарот и осветли до вашиот живот.- Големина : 17x8x21cm.- Овие слатки Елени украс кој додава софистицираност на вашиот дом, оркестарот и осветли до вашиот живот. - Совршен подарок за накит љубовници, семејство или пријатели. - Продавница прстени на своите Елени Прстен Носителот ѓердан,earring,рака синџир, нараквици, и мали накит во сад.Пакет Including1 x Накит Екранот на Животните.- Продавница прстени на своите Елени Прстен Носителот ѓердан,earring,рака синџир, нараквици, и мали накит во сад.

Параметри на производот