.

menolana Сомот Накит Ѓердан Хривнија Види Екранот Лента Плоча Одбор за Продавница S - Златен, 30 x 20 x 1,5 см

menolana Сомот Накит Ѓердан Хривнија Види Екранот Лента Плоча Одбор за Продавница S - Златен, 30 x 20 x 1,5

DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

Добар подарок за мајка, пријателка , сопруга, ќерка, колега, пријател или било која друга специјалната жена во вашиот живот.Одлично за лична употреба во домот и на еден countertop накит екранот во продавници или саеми.Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик што е цврст и издржлив, изгледаше прекрасно и луксуз.Мека собираат сомот поставата заштита на накит од било која се судрат и гребење и не се лизга.Оваа лента може да биде накит послужавник за ѓердан, нараквица, обетки, коса клипови, брошеви, исто така, може да биде одличен складирање алатка за паричници, очила, клучеви.Опис : - Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик што е цврст и издржлив, изгледаше прекрасно и луксуз . - Мека собираат сомот поставата заштита на накит од било која се судрат и гребење и не се лизга. - Оваа лента може да биде накит послужавник за ѓердан, нараквица, обетки, коса клипови, брошеви, исто така, може да биде одличен складирање алатка за паричници, очила, клучеви. - Одлично за лична употреба во домот и на еден countertop накит екранот во продавници или саеми. - Добар подарок за мајка, пријателка , сопруга, ќерка, колега, пријател или било која друга специјалната жена во вашиот живот.Спецификација : - Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Собираат Платно Големина : Прибл. 30 x 20 x 1,5 см/11.81 x 7.87 х 0.59 inch Package Вклучува : 1 Парче Накит Diaplay Tray Note : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме.

Параметри на производот