.

Avalaya Јасно Австриската Кристал Цвеќиња и Twirls Страна Чешел Косата во Розово Злато Tone - 85mm

Avalaya Јасно Австриската Кристал Цвеќиња и Twirls Страна Чешел Косата во Розово Злато Tone - 85mm

DEN 630.48

Тековен
Во магацинот.

Повод : булчински, деверуша, коктел забава, да оди на театар.Метал Крај : злато позлатен.Скапоцен камен : сваровски кристали.Тема : флорални.Колекција : флорални.Сакам слика-совршен коса?Лизга оваа beaut чешел во задниот дел на вашиот конска опашка или да ја користите за да се одржи вашата коса далеку од вашето лице.Одликувајќи се со голема чешел косата, направена во розово злато тон метал и украсени со кристали цвеќиња и twirls.Чешел мерки 85mm среќаваме и е околу 50mm долго.Обемот на работа и вештина која помина во производство на ова парче е навистина неверојатно.Совршена како преданија за да помине на кој може да биде богатство за годините што доаѓаат!Искра далеку, без разлика повод!.

Параметри на производот