.

12 Кутии ноќта на Вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins ноќта на Вештерките Confetti Блеска Тиква Помине Sequins ноќта на Вештерките Holographic Помине Paillette 3D Holographic Помине Сја?

12 Кутии ноќта на Вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins ноќта на Вештерките Confetti Блеска Тиква Помине

DEN 134.16

Тековен
Во магацинот.

Ноќта на вештерките тема : овие confetti блеска се дизајнирани во многу форми за ноќта на Вештерките елементи, вклучувајќи и пајаци, тикви, черепи, ѕвезди и повеќе, сјајна и блескавата, погоден за ноќта на Вештерките партии, што може да додадете на фестивалот на забавни и атмосфера.Убави бои : Нашата ноќта на Вештерките confetti блеска се светкава, убава и прекрасна, како црна, сина, портокалова и повеќе.

Параметри на производот