.

Holographic Сирена Помине Уметност Sequins Сјајот Колекции Помине Уметност Decals Сирена Sequins Помине Материјали Holographic Сирена Соништа Буци Сјајот Sequins Сирена Светкава Снегулк?

Holographic Сирена Помине Уметност Sequins Сјајот Колекции Помине Уметност Decals Сирена Sequins Помине Материјали

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Исто така работи и за картичка изработката, чевли, телефон случај, книги, паричник, DIY остатоци резервации занаети, накит одлуки, совршен за сите ваши светкавиот изработката потреби.Модел : Holographic Сирена Блеска Пакет : 2 кутија / set Тема : Чисти површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

Параметри на производот