.

Yeslestm Коса 24 Инчен 4x4 Чипка Затворање Перики Лабава Длабоко Бран Човечка Коса, Перики 10A Бразилецот Богородица Косата Природно Црна Боја 150% Густина со Бебе Коса Пред

Yeslestm Коса 24 Инчен 4x4 Чипка Затворање Перики Лабава Длабоко Бран Човечка Коса, Перики 10A Бразилецот Богородица

DEN 3815.52

Тековен
Во магацинот.

Ви благодариме за вашата поддршка и совети, сметам дека можеме да го подобриме.Боја на коса: Природна боја на косата.Одделение : 10 A.Материјал : 100% Бразилецот човековите богородица коса.Губење на Текстурата : Вода Бран чипка пред човечка коса, перики.Тип : 4x4 Бразилецот човековите богородица коса чипка затворање перики разделба простор пред,Средни капа(22.Бренд Име :Yeslestm Коса.Лабава длабоко бран,чиста и мека,без лош мирис.Коса Должина : 10-30 инчи.Направени Метод : Половина машина направени & половина рака врзана.Капа Големина:Средна Големина(22.

Параметри на производот